Kaip pirkti bitcoin?

Pristatome Jums trumpą aprašymą, kaip įsigyti bitkoinų (angl. Bitcoin) SpectroCoin.com bitcoin keitykloje. Pirmiausia Jūs turite susikurti sąskaitą spausdami Sign Up arba Registruotis:

1
  Toliau užpildykite registracijos formą:

2

Įveskite savo el.pašto adresą bei norimą slaptažodį. Tada spauskite „Sign Up“ arba „Registruotis“, kad baigtumėte registraciją. Jūs būsite nukreipti į patvirtinimo langą ir el.laiškas su patvirtinimo nuoroda bus išsiųstas į Jūsų el.paštą:

capture3

Pasitikrinkite savo el.paštą, Jūs turėjote gauti el.laišką su patvirtinimo nuoroda:

4

Paspauskite nuorodą el.laiške, kad patvirtintumėte savo registraciją:

5

Įveskite savo el.pašto adresą, bei slaptažodį, kad prisijungtumėte. Jūs būsite nukreipti į savo sąskaitos balanso langą:

link-6

Toliau, meniu esančiame kairėje lango pusėje pasirinkite „Deposit“ arba „Pinigų įnešimas“. Jūs galėsite pasirinkti norimą lėšų įnešimo metodą:

link-7

Paspauskite ant „Deposit EUR or other currency“ arba „Įnešti eurus ar kitą valiutą“ paskyros ir Jūs atsidursite lange su siūlomais valiutos įnešimo būdais.

capture8-1

Įvedę, norimą įnešti sumą, bei pasirinkę norimą mokėjimo būdą paspauskite „Pay“ arba „Mokėti“ esantį šalia jūsų pasirinkto mokėjimo būdo. Jūs busite nukreipti į pasirinkto mokėjimo būdo informacinį langą:

link-9-1

Tada prašome nueiti į savo el.bankinystės portalą ir atlikti mokėjimą:

step9

Suveskite mokėjimo informaciją iš SpectroCoin.com mokėjimo lango. Tada atlikite mokėjimą. Atlikę mokėjimą grįžkite į SpectroCoin.com:

link-11

Grįžę pasirinkite „Buy bitcoins“ arba „Pirkti bitkoinus“ kairiajame meniu. Tada pamatysite Bitkoinų pirkimo formą:

link-12

Įveskite „Pay amount“ arba „Suma“ sumą  eurais už kurią norite nusipirkti bitcoins.  Kitas laukelis rodo sumą bitkoinais, kurią gausite įvykdę užsakymą. Tada spauskite „Submit“ arba „Patvirtinti“, kad įvykdytumėte pirkimą:

link-13

Patvirtinkite bitkoin pirkimą.

link-14

Jūsų bitcoin pirkimas buvo įvykdytas ir savo naujai įsigytus bitcoins galite matyti balanse:

link-15

Dabar Jūs galite lengvai naudotis savo bitcoin pasinaudodami mūsų internetine arba mobiliąją bitcoin pinigine. Jeigu turite daugiau klausimų, prašome kreiptis el.paštu [email protected].

Parašykite komentarą