Kaip įnešti alternatyvią kripto-valiutą

SpectroCoin“ teikianti Bitkoinų keityklos, piniginės ir kitas elektronines paslaugas, pristato ir suteikia galimybę papildyti „SpectroCoin“ sąskaitą alternatyvia kripto-valiuta (Ang. Alternative cryptocurrencies, Altcoins). Tai reiškia, kad nuo šiol „SpectroCoin“ klientai gali įnešti alternatyvią kripto-valiutą į „SpectroCoin“ piniginę, bitkoinų kortelę, ar atsiskaityti šia valiuta už įvairias prekes ir paslaugas bei atsiimti ją „SpectroCoin“ siūlomais pinigų išėmimo būdais.

Altcoins

Alternatyvios kripto-valiutos, viena nuo kitos skiriasi savo savybėmis, ir gali būti laikomos bitokinų pakaitalu. Šiuo metu, „SpectroCoin“ siūlo pasirinkti iš daugiau nei 40 alternatyvios kripto-valiutos tipų:

Augur Screenshot_2 Monero monero
Bitcoin Bitcoin Namecoin 6RcUbfRI
BitCrystals Bitcrystals Novacoin novacoin
BlackCoin BlackCoin NuBits Nubits
BitShares Screenshot_3 Nxt NXT-logo-250
Clams clam-coin PotCoin potcoin
Counterparty Counterparty Peercoin Peercoin
DASH DASH Reddcoin Reddcoin
DigiByte Digibyte Ripple Ripple
DigixDAO DigixDao ShadowCash shadowcash
Dogecoin Dogecoin Siacoin Siacoin
Emercoin Emercoin Storjcoin X storjcoinx
Ether Ether SingularDTV singulardtv
Ether Classic Ether Classic StartCoin starcoin
Factoids Factoids Steem steem
LBRY Credits LBRY Credits Tether tether
Lisk Lisk VeriCoin vericoin
Litecoin Litecoin Vertcoin vertcoin
MaidSafe Maidsafe Voxels Voxels
Mastercoin Mastercoin Zcash zcash
Monacoin Monacoin

Norėdami įnešti alternatyvią kripto-valiutą į „SpectroCoin“ piniginę, turite prisijungti prie „SpectroCoin“ paskyros. Kairėje tinklalapio pusėje, Piniginės skiltyje, paspauskite mygtuką Pinigų įnešimas:

Capture

Atsivėrusiame puslapyje Jūs matysite visas pinigų įnešimo į sąskaitą parinktis. Paspauskite Įnešti kitą kripto-valiutą mygtuką:

Capture2

Kripto-valiutos įnešimas puslapyje esančiame pirmajame laukelyje pasirinkite įnešamos valiutos tipą. Antrajame laukelyje nurodykite gaunamos valiutos tipą, o trečiajame laukelyje – Grąžinimo adreso – įveskite alternatyvios kripto-valiutos piniginės adresą. Užpildę visus laukelius spauskite mygtuką Įnešimas:

Capture (1)

Atsivėrusiame Kripto-valiutų suvestinės puslapyje matysite alternatyvios kripto-valiutos adresą ir mokėjimo ID kuriuos turite suvesti pasirinktos alternatyvios-kripto valiutos piniginėje, kad galėtumėte įnešti šią valiutą į savo „SpectroCoin“ piniginę:

Screenshot_2 (1)

Alternatyvią kripto-valiutą taip pat galite įnešti nuskanavę QR kodą, naudodamiesi pasirinktą alternatyvią-kripto valiutą palaikančią programėlę. Nuskanavus šį kodą programėlėje atsivers puslapis su Jūsų alternatyvios kripto-valiutos piniginės adresu:

Screenshot_2017-03-06-19-59-28

Norėdami įnešti alternatyvią kripto-valiutą į „SpectroCoin“ piniginę. vadovaukitės nurodymais mobilioje programėlėje:

Screenshot_2017-03-06-20-08-53

Alternatyvi kripto-valiuta bus pervesta į „SpectroCoin“ sąskaitą DASH arba bitkoinų pavidalu.

Jeigu turite daugiau klausimų kaip įnešti alternatyvią kripto-valiutą į „SpectroCoin“ piniginę, prašome susisiekti su mumis el. paštu [email protected]